Pamatinformācija par Kuldīgas slimnīcu

Kuldīgas slimnīca ir vietējas nozīmes slimnīca un nodrošina neatliekamās palīdzības pakalpojumus Kuldīgas, tuvējās apkārtnes iedzīvotājiem kā arī pilsētas ciemiņiem. Slimnīcā izvietota a) neatliekamās palīdzības nodaļa, b) diennakts stacionārs, c) ilgstošās sociālās rehabilitācijas nodaļa.

Pacientiem ir iespēja pieteikties vizītē pie šādiem speciālistiem: anesteziologs, endoskopists, ergoterapeits, fizikālās rehabilitācijas medicīnas ārsts, fizioterapeits, gastroenterologs, ķirurgs, nieru slimību speciālists, psihologs, psihoterapeits, pulmunologs (plaušu slimību ārsts), traumatologs, uztura speciālists. Līdzīgi kā visā Latvijā arī Kuldīgā speciālisti strādā pārsvarā dienas laikā. Ja vajadzīga Kuldīgas poliklīnika, tad ziniet, ka tā ir tā pati slimnīca.

Slimnīcas ēkā darbojas arī privātās medicīnas pārstāvji: a) Akadēmiskās histoloģijas laboratorija, B) E. Gulbja laboratorija, c) urologa G. Smiltāna privātprakse, d) Vizuālā diagnostika, e) Veselības centra 4 ārsti (dermatologs, flebologs, proktologs), e) Tehniskās ortopēdijas tehniskais ortopēds. Jāņem vērā, ka nereti iedzīvotāji meklē, kur ir Kuldīgas poliklīnika, taču tādas nemaz nav un jābrauc vien ir uz slimnīcu, kur tiek nodrošināti visi medicīniskie pakalpojumi. Tāpat jāatzimē, ka jau vairākus gadus Slimnīca ir modernizēta un telpas ir pielāgotas pacientiem ar kustību traucējumiem, kas pārvietojas ratiņkrēslos.

Juridiski Kuldīgas slimnīcās  ietilpst arī Aizputes slimnīca, kas nodrošina a) steidzamo medicīnisko palīdzību (strādā ārsta palīgi), diennakts hronisku slimnieku aprūpi (dienā ārsts, naktī – māsa). Ambulatori Aizputē pacientus pieņem arī ķirurgs.Kontakti