Gandrīz katrs no vecākiem ir saskāries ar situāciju, kad bērni saslimst tieši piektdienas vakarā vai nedēļas nogalē, kad ģimenes ārsts nestrādā. Līdzīgasģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis lvlikstas piemeklē arī pieaugušos, kas pa nedēļu dodas uz darbu, neskatoties uz slikto pašsajūtu vai paaugstināto temperatūru. Lai palīdzētu tikt skaidrībā ar saslimšanām ārpus ārstu darba laika Latvijā darbojas pakalpojums – Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis, uz kuru zvanot ir iespējams saņemt kompetentus padomus.

Uzklausot zvanītāja informāciju, ģimenes ārsts ieteiks labāko veidu kā sevi ārstēt vai nepieciešamības gadījumā savienos ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu. Konsultācija neaizstāj ģimenes ārsta apmeklējumu, taču var palīdzēt vienkāršu saslimšanu gadījumos

Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001

Darba laiks

Ārsti sniedz konsultācijas:

  • darba dienās no plkst. 17.00 līdz plkst. 8.00
  • brīvdienās un svētku dienās – visu diennakti

Kontaktinformācija

Informāciju no ārstiem pa telefonu var saņemt anonīmi, taču vajadzības gadījumā (turpmākai saziņai) konsultants lūgs atstāt kontaktinformāciju.

  • Tālrunis: 66016001
  • Epasts: medkonsultacija@gmail.com
  • Skype: medkonsultacija

Zvanot uz konsultatīvo tālruni, jāņem vērā, ka visi speciālisti konkrētajā brīdi var būt noslogoti un būs nedaudz jāuzgaida.

Pakalpojuma izmaksas

Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis nav paagustinās maksas numurs. Tā cena ir atkarīga no mobilo sakaru vai fiksēto sakaru operatora noteiktā cenrāža. Izmaksas būs līdzvērtīgas zvanīšanai uz fiksēto (Lattelecom) tālruņa numuru.